!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Pieraksts uz Februāri:

24. janvāris – uz izmeklējumiem;

26. janvāris – uz speciālistu konsultācijām;

BĒRNIEM LĪDZ 18 G.V. PIERAKSTS PIE ZOBĀRSTA
21.02.2018. no 08:00
Pierakstīties pa tālruni: 63427542 vai personīgi Zobārstniecības poliklīnikā K.Zāles laukumā 2.
!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība
Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00

Topošie medicīnas speciālisti izraugās turpmāko darba vietu

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_dsc08945.jpg

Svētdien Liepājas Reģionālo slimnīcu kuplā pulkā apmeklēja Rīgas Stradiņa universitātes medicīnas studenti, lai iepazītos ar medicīnas iestādi, kā iespējamo darba vietu nākotnē, kā arī, lai uzzinātu par tām iespējām, ko slimnīca var piedāvāt topošajiem medicīnas speciālistiem. Kopumā bija ieradušies trīsdesmit trīs ceturtā līdz sestā kursa studenti, kuriem pavisam drīz jau ir jāizvēlas gan specialitāte, gan darba vieta.

 

Tikšanās laikā slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks un valdes loceklis Andris Vistiņš pastāstīja par slimnīcas galvenajiem darbības virzieniem, sniegtās medicīniskās palīdzības apjomu un nākotnes plāniem. Studenti vēlējās uzzināt kādas patlaban ir vispieprasītākās ārstu profesijas un kuras specialitātes būs nepieciešamas turpmāk. Kā arī vai Liepājas Reģionālā slimnīca apmaksā rezidentūras studijas, kādi ir līgumu slēgšanas nosacījumi rezidentiem. Tāpat viņus interesēja vai rezidentiem tiek nodrošināta dzīvesvieta Liepājā, kā arī vai tiek sniegts atbalsts tiem rezidentiem, kuriem ir ģimene. Tāpat studenti uzdeva jautājumus par darba iespējām rezidentūras laikā, par ārstu, rezidentu algas apmēru u.c.. Topošie mediķi apskatīja arī stacionāra nodaļas, dienas stacionāru, operāciju bloku, intensīvās terapijas nodaļu, Dzemdību nodaļu.

 

Edvīns Striks: „Tas ir apsveicami, ka pēdējo kursu studenti - topošie ārsti izrāda iniciatīvu un vēlas apskatīties vai viņiem mūsu slimnīca, kā iespējamā darba vieta ir saistoša. Tā bija iespēja iepazīstināt uzreiz tik kuplu pulku topošo speciālistu ar mūsu iespējām un vēlmēm. Loģiski, ka slimnīca grib piesaistīt jau rezidentus, jo arī mēs vēlamies redzēt vai konkrētais topošais speciālists varētu iederēties mūsu kolektīvā. Slimnīcai ļoti būtiski ir spēt nemitīgi papildināt savas rindas ar strādāt gribošiem, motivētiem jauniem speciālistiem. Es jau vairākkārt esmu teicis, ka pastāvēs tā medicīnas iestāde, kurai būs izglītoti un spējīgi speciālisti. Telpas var gan izremontēt, gan iekārtot ar vismodernākajām iekārtām, taču tam nebūs nekādas vērtības, ja nebūs speciālistu, kas šajās slimnīcās strādā.”

 


Indra Grase

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tel.: 26591363

linija4

linija2

Foto galerijas

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

14/09/2017

Slimnīcā viesojas ASV vēstniecības delegācija

linija3

Video galerijas

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.

12/07/2017

Liepājas Reģionālā slimnīca noslēdz līgumu ar RSU.