Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Notiek Liepājas Reģionālās slimnīcas pārbūves un atjaunošanas darbi

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_828_psx_20160914_132747.jpg

25. jūnijā SIA „Velve” uzsāka Liepājas Reģionālās slimnīcas ēku pārbūvi un atjaunošanu. Būvniecības gaitā tiks atjaunots  ēkas austrumu spārns, sasaistot to ar jau rekonstruētajām slimnīcas telpām, tādējādi uzlabojot kardioloģijas, onkoloģijas un bērnu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti.

 


Liela daļa slimnīcas telpu nav renovētas kopš uzcelšanas brīža, līdz ar to ir estētiski un funkcionāli novecojušas un vairs nav piemērotas ne mūsdienu veselības aprūpes prasībām, ne pacientu skaitam. Būves atjaunošanas laikā paredzēti plaši iekšdarbi, demontējot visas iekšējās nenesošās sienas, pārbūvējot iekšējos inženiertīklus un izveidojot atbilstošas medicīniska rakstura telpas ar mūsdienīgu  tehnoloģisko aprīkojumu.

 

„Ārstniecības iestāžu telpu būvniecība vai atjaunošana, iespējams, vairāk nekā jebkura cita būve atbilst mūsu filozofijai radīt paliekošas vērtības. Mūsu darbs būs ieguldījums ne tikai Liepājas pilsētas veidolā, bet arī cilvēku labklājībā, tātad valsts nākotnes labklājības veicināšanā. Ārstniecības iestāžu būvniecībā ir savas specifiskas prasības, kas mums kā būvniekiem sagādā patīkamu, motivējošu izaicinājumu apvienot vizuālās un estētiskās kategorijas ar tehnoloģiskajiem risinājumiem, lai radītu patīkamu, mājīgu, modernu un atveseļojošu vidi,” pauž SIA „Velve” valdes loceklis Toms Reiziņš.

 

Liepājas Reģionālās slimnīcas kopējā telpu platība ir 54 804m2, no kuriem atjaunojamā platība – 22 314m2. Projekts tiks īstenots divās būvniecības kārtās, vairākos būvniecības soļos, lai Liepājas Reģionālā slimnīca varētu nodrošināt pakalpojumu sniegšanas nepārtrauktību un ievērotu nepieciešamos drošības pasākumus atbilstoši būvniecības normatīviem. Kopējās projekta izmaksas ir vairāk kā 16 miljoni eiro. Darbus plānots pabeigt līdz 2022. gada beigām.

 

Būvniecības darbi tiek līdzfinansēti struktūrfonda projekta ietvaros. Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/009

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.