Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Liepājas Reģionālā slimnīcā iegādāta moderna aparatūra

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_lrs_new.jpg

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” ir viena no vadošajām ārstniecības iestādēm sniegto medicīnisko pakalpojumu klāsta un kvalitātes ziņā. Slimnīcas stacionārā ik gadu tiek izārstēti ap 16 000 pacientu, tiek veiktas aptuveni 6000 operācijas, bet dienas stacionārā vēl 3000 operācijas. Dzemdību nodaļā pasaulē nāk ap 1100 mazuļu. Slimnīca ir viena no vadošām valstī ķirurģiskās aktivitātes ziņā, 23% no visiem stacionētiem pacientiem ir ķirurģiski ārstēti pacienti (vidējais skaits valstī: universitātes klīnikās  - 24%, reģionālās slimnīcās - 17%). Šādus rezultātus ir iespējams sasniegt pateicoties ārstu augstajai profesionālajai kvalifikācijai un pacientu uzticībai.

 

Lai pacienti saņemtu pēc iespējas kvalitatīvākus medicīniskos pakalpojumus, būtiska loma ir arī aprīkojumam ar ko šos pakalpojumus veic. Slimnīca š.g. otrajā pusgadā ir investējusi 851,8 tūkst. eiro jaunās tehnoloģijās, lai nodrošinātu pieaugošo pieprasījumu pēc slimnīcas pakalpojumiem.

 

Operāciju bloka vajadzībām ir iegādāta anestēzijas iekārta, operāciju galda sistēma ar aprīkojumu, loka rentgena iekārta, operāciju mikroskops, universālā videoendoskopijas iekārta un aprīkojums laparoskopijas operāciju nodrošināšanai par kopējo summu 332, 8 tūkst eiro.

 

Tā kā Liepājas Reģionālā slimnīcā uzsākta vīrusu hepatīta „C” ārstēšana, tad aknu audu struktūras novērtēšanai iegādāta diagnostikas aparatūra -  portatīvā elastogrāfijas ierīce par 89,9 tūkst. eiro.

 

Tāpat slimnīcā ir pieaudzis otolaringoloģijas pakalpojumu apjoms, tāpēc LOR kabinets ir aprīkots ar jaunu un modernu iekārtu un instrumentiem par kopējo summu 32,3 tūkst. iero.

 

Savukārt, papildinot onkoloģisko slimību diagnostikas un ārstēšanas iespējas, ir iegādāta digitālās mamogrāfijas iekārta par 181, 5 tūkst eiro un ureterorenoskopijas aprīkojums par 32.3 tūkst. eiro.

 

Par 30,6 tūkst eiro slimnīca ir nopirkusi iekārtu perifēro nervu bojājumu konstatēšanai. Papildu tam slimnīca ir piesaistījusi ERAF (Eiropas Reģionālās attīstības fonds) līdzekļus 261,7 tūkst. eiro apmērā un iegādājusies mazgāšanas, dezinfekcijas un tvaika sterilizācijas iekārtas Sterilizācijas nodaļai un Dienas stacionāram, kas ir ļoti būtiski, lai nodrošinātu operāciju nepārtrauktību un striktu epidemioloģisko normu ievērošanu.

 

 

Indra Grase

Liepājas Reģionālās slimnīcas

sabiedrisko attiecību speciāliste

tel.:26591363

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.