Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Reģionālās slimnīcas mediķi saņem biškopju dāvināto medu

c_297_145_16777215_00___images_p4070121.jpg

Arī Liepājas Reģionālā slimnīca saņēmusi Liepājas apkaimes biškopju dāvāto medu, kas tiks nodots tiem mediķiem, kuri ikdienā strādā ar Covid -19 pacientiem. Latvijas Biškopības biedrības Liepājas rajona reģionālās nodaļas biedrs Agris Saule pastāstīja, ka mediķiem kopumā ziedojuši aptuveni 100 kilogramus medus. Aptuveni puse nogādāta Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekiem un puse Liepājas Reģionālās slimnīcas mediķiem. Ziedojuma sarūpēšanā piedalījušies vairāk kā divdesmit Liepājas apkaimes biškopju.

 

Agris Saule pastāstīja, ka atsaukušies Latvijas Biškopības biedrības biškopes Ivetas Fricsones ierosinātajai labdarības akcijai ”Dāvini medu mediķiem un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam”. Kopumā akcijā atsaukušies 148 Latvijas biškopji, informē Biškopības biedrība.

 

Labdarības akcijas mērķis bijis atbalstīt gan Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, gan citus mediķus, kuri šajā saspringtajā laikā strādā paaugstināta riska apstākļos un visvairāk ir pakļauti inficēšanās riskam ar  Covid-19, norāda biedrība.

 

“Tādā veidā mēs, Latvijas biškopji, sniegsim atbalstu mediķiem, kas rūpējās par mūsu iedzīvotāju veselību,” uzsvērts Latvijas Biškopības biedrības paziņojumā.

 

Kopā biškopji no visas Latvijas ir sarūpējuši 2197 kilogramus medu, kas, iesaistot LBB nodaļu vadītājus un aktīvus biškopjus, tiks nogādāts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam un slimnīcām visā Latvijā.

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.