Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Pie slimnīcas paplašina autostāvvietu

Pie slimnīcas paplašina auto stāvvietu
Pie slimnīcas paplašina auto stāvvietu

 

Par auto stāvlaukumu izbūvi


Liepājas Reģionālā slimnīca šī gada aprīļa beigās (28.04.2021.) sāka teritorijas labiekārtošanu un auto stāvlaukumu izbūvi atbilstoši noslēgtajam būvdarbu līgumam (iepirkums LRS 2021/1).


Labiekārtošanas un auto stāvlaukumu izbūves darbi tiek veikti divās zonās – viens no stāvlaukumiem tiek izbūvēts kā turpinājums jau iepriekš izbūvētajam un otrs - slimnīcas teritorijas Z daļā (meža pusē).


Slimnīcas valdes loceklis Andris Vistiņš norāda, ka kopumā būvdarbu rezultātā papildus jau esošajām ~ 100 autostāvvietām, plānots izbūvēt vēl 86 autostāvvietas apmeklētājiem, t.sk. 6 stāvvietas cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kā arī ~ 30 autostāvvietas slimnīcas personālam meža pusē.  Īstenojot būvprojektu, plānota arī lietus ūdens kanalizācijas izbūve. Runājot par termiņiem, A. Vistiņš norāda, ka stāvlaukuma, kas tiek izbūvēts kā  turpinājums jau esošajam stāvlaukumam, izbūvi pabeigs šogad augustā, bet stāvlaukumu meža pusē - līdz gada beigām (novembrī).


Izmaksas - kopējās būvniecības izmaksas 547 510 EUR, Liepājas pašvaldības līdzfinansējums stāvlaukuma izbūvei - 247 000 EUR.

 

Indra Grase

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.