Slimnīcas rekonstrukcijas nākamās kārtas plānots uzsākt augustā

P6200214
Būvdarbu līgumu ar pilnsabiedrību "Piegādātāju apvienība RBSSKALS & RBSSKALS Būvvadība" plānots slēgt jūlija sākumā, savukārt būvdarbus uzsākt jau augustā.

Šā gada 30.martā tika izsludināts būvdarbu iepirkums "Liepājas reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas 2., 3., 4. kārta". Piedāvājumu iesniegšana beidzās šā gada 5.jūnijā. Savus piedāvājumus iesniedza divas būvdarbu kompānijas: SIA "MERKS" par kopējo summu Ls bez PVN 7851586.42 un pilnsabiedrība „Piegādātāju apvienība RBSSKALS & RBSSKALS Būvvadība” par kopējo summu Ls bez PVN 7485043.30. Par uzvarētāju konkursā tika atzīta pilnsabiedrība „Piegādātāju apvienība RBSSKALS & RBSSKALS Būvvadība”. Būvdarbu līgumu plānots slēgt jūlija sākumā, savukārt būvdarbus plānots uzsākt augustā.

Lai pēc iespējas mazāk tiktu traucēts slimnīcas ikdienas darbs, plānotie būvdarbi sadalīti vairākos etapos, jo īstenojot rekonstrukcijas nākamās kārtas, būtiskas izmaiņas skars vairākas nodaļas. Beidzoties būvniecības 2.kārtai, uz rekonstruētām telpām paredzēts pārcelt šādas struktūrvienības: pagrabstāvā atradīsies personāla ģērbtuve, 1.stāvā - Funkcionālās diagnostikas un Radioloģijas nodaļa, 2. stāvā - Reanimācijas un intensīvās terapijas nodaļa, Jaundzimušo patoloģijas un intensīvās terapijas nodaļa, Dzemdību zāles, Sirds asinsvadu kateterizācijas laboratorija (angiogrāfijas kabinets).

Īstenojot būvniecības 3.kārtu uz rekonstruētām telpām paredzēts pārcelt Dzemdību nodaļu, bet īstenojot būvniecības 4.kārtu sāksim rekonstruēt galvenā korpusa rietumu spārnu no 3 līdz 12 stāvam, kā rezultātā iegūsim modernas un mūsdienīgas nodaļas ar 28 gultām katrā.

Uzsākot rekonstrukcijas otro kārtu un pārceļot nodaļas, lielām ķibelēm nevajadzētu rasties, bet, protams, aiztaisot ēkas vienu pusi nāksies pamatīgāk piestrādāt pie iekšējās loģistikas.

Būvniecības darbi tiek īstenoti ERAF projekta "Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA "Liepājas reģionālā slimnīca", uzlabojot veselības pakalpojumu kvalitāti un paaugstinot izmaksu efektivitāti, 2.kārta" ietvaros.

Andris Vistiņš

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”

valdes loceklis

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.