Svinīgi atklātas slimnīcas renovētās telpas

DSC 0449
Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (no kreisās), veselības ministre Ingrīda Circene un slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks svinīgi atklāja rekonstruētās slimnīcas telpas.
Š. g. 5. septembrī svinīgi atklāja Liepājas Reģionālās slimnīcas vērienīgās rekonstrukcijas 2. kārtas laikā renovētās telpas, kur vistuvākājā laikā sāks strādāt Reanimācijas nodaļa, Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļa, Angiogrāfijas nodaļa un Radioloģijas nodaļa.

Slimnīcas pirmajā stāvā, bijušajā Konsultatīvās nodaļas vietā atradīsies radioloģiskās diagnostikas kabineti: datortomogrāfijas kabinets, ultrasonogrāfijas kabineti, ehokardiogrāfijas kabinets. Tur tiks izvietotas arī divas rentgena iekārtas. Bet, ņemot vērā Konsultatīvās nodaļas intensīvo noslogojumu, papildus jau esošajiem 10 ārstu kabinetiem, izbūvēti vēl trīs, tādējādi paplašinot ambulatoro pakalpojumu sadaļu un speciālistu pieejamību. Paralēli telpu remontam un renovācijai iepirkta jauna un moderna aparatūra. Piemēram, par Eiropas naudu iegādāts jauns 128 projekciju datortomogrāfs, kas patlaban ir modernākais Latvijā. Tas ir aprīkots ar speciālu programmu, kas ļauj līdz minimumam samazināt starojuma devu pacientam. Iegādāts arī jauns rentgena aparāts, sonogrāfs, ehokardiogrāfs u.c.

Šajā rekonstrukcijas kārtā izbūvētas arī darbinieku ģērbtuves un rekonstruētas dzemdību zāles. Tās uzsāks darbu tad, kad būs pabeigta rekonstrukcijas trešā un cetrurtā kārta, tas ir 2014. gada vidū.

Atgādinām, ka 2011. gada februārī uzsākta Liepājas Reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas pirmā kārta, kuras gaitā vērienīgas pārmaiņas notika slimnīcas pirmajā un otrajā stāvā. Šeit pārbūvētas ne tikai jau esošās telpas, bet arī uzcelta jauna piebūve, kas atklāta 2013. gada 31. maijā. Reģionālā slimnīca šobrīd strādā pie rekonstrukcijas trešās un ceturtās kārtas īstenošanas. Kopumā slimnīcas rekonstrukcijā paredzēts ieguldīt aptuveni 13 miljonus latu un trīs gadu laikā pārvērst šo ārstniecības iestādi par Kurzemes reģionā mūsdienīgāko veselības aprūpes centru, kurā apvienotas jaunāko medicīnas tehnoloģiju un pakalpojuma servisa iespējas.

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.