Sākusies akcija „Meklējam sirdsmāsiņu”

sirds masina

No 12. septembra līdz 12. decembrim norisināsies akcija "Meklējam sirdsmāsiņu". Akcijas mērķis ir pievērst uzmanību bērnu māsu darbam, celt bērnu māsas profesijas prestižu, neaizmirstot, ka no viņām ir atkarīga pacienta aprūpe un veiksmīga izveseļošanās.

Nekad nav par vēlu pateikt labus vārdus, tāpēc, ja tava sirdsmāsiņa joprojām strādā tajā pašā slimnīcā, viņai iespējams pateikties pat pēc vairākiem gadiem.

Akcijā piedalās bērnu māsas no Alūksnes slimnīcas, Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības, Bauskas slimnīcas, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Cēsu klīnikas, Daugavpils reģionālās slimnīcas, Dobeles un apkārtnes slimnīcas, Jelgavas pilsētas slimnīcas, Jēkabpils rajona centrālās slimnīcas, Jūrmalas slimnīcas, Kuldīgas slimnīcas, Liepājas reģionālās slimnīcas, Madonas slimnīcas, Nacionālā rehabilitācijas centra "Vaivari", Ogres rajona slimnīcas, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas, Rēzeknes slimnīcas, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Bērnu dzirdes centra nodaļas, Rīgas Dzemdību nama, Tukuma slimnīcas, Vidzemes slimnīcas (Valmierā) un Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas (Ventspilī).

Balsot par savu sirdsmāsiņu ir aicināts ikviens bijušais vai pašreizējais šo slimnīcu pacients, viņa radinieki, tuvinieki, kā arī visi citi, kas ciena un novērtē bērnu māsu pašaizliedzīgo un nozīmīgo darbu.

Balsot varat, aizpildot pieteikuma anketu internetā www.diena.lv/sirdsmasina vai slimnīcas Bērnu nodaļā vai Jaundzimušo patoloģijas un intensīvās terapijas nodaļā, kur ir izvietoti akcijas informatīvie plakāti, pieteikuma anketas un balsošanas kastītes.

Akcija "Meklējam sirdsmāsiņu" norisinās jau ceturto reizi, 2008. un 2012. gadā tika noteiktas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) atsaucīgākās bērnu māsiņas, bet 2009. gadā – Latvijas reģionālo slimnīcu sirdsmāsiņas.

Akcijas rezultātā tiks atrastas 30 sirdsmāsiņas: četras katrā no Latvijas reģioniem – Latgalē, Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un 14 – Rīgā. Sirdsmāsiņas tiks apbalvotas ar Ls 500 naudas prēmijām un saņems atzinības rakstus no Valsts prezidenta kundzes Daces Seisumas, kura ir akcijas "Meklējam sirdsmāsiņu" patronese.

Akcijas iniciators un atbalstītājs ir Rietumu Bankas labdarības fonds, informatīvi akciju atbalsta laikraksts "Diena".

Balsot par savu sirdsmāsiņu aicina arī uzņēmums "Rimi Latvia", akcijas noslēgumā 2014. gada janvārī balsotājiem tiks izlozētas 20 "Rimi" dāvanu kartes 30 eiro vērtībā – pa četrām katrā Latvijas reģionā un Rīgā.

Balso par savu sirdsmāsiņu – pasaki viņai paldies par sirsnību un rūpēm!

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.