Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Siltinās slimnīcas galveno ēku un uzstādīs vēja ģeneratorus

slimnica galvena ieeja

29. oktobrī starp Liepājas Reģionālo slimnīcu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un SIA „Vides investīciju fonds” tika parakstīts līgums par Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansētā projekta „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai Liepājas Reģionālās slimnīcas galvenajā korpusā” īstenošanu.

Projekta kopējās izmaksa ir Ls 684 000.

 

Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks: „Projekta realizācijas gaitā plānota ne tikai galvenā korpusa - 14 stāvu ēkas siltināšana, bet arī piecu vēja ģeneratoru uzstādīšana uz jumta, kas daļēji nodrošinās slimnīcu ar elektroenerģiju. Par plānoto darbu veikšanu ir izsludināts iepirkuma konkurss, kas noslēgsies 20. novembrī, kad mēs uzzināsim darbu veicējus. Projektu sarežģī tas, ka siltināšanas darbu beigu termiņš ir 2014. gada 30. jūnijs. Līdz ar to darbi būs jāveic raiti un bez aizķeršanās. Patlaban slimnīca turpina īstenot arī apjomīgu iekštelpu rekonstrukcijas projektu, tas nozīmē, ka nākošā gada vidū būs jābeidz gan iekšējie, gan ārējie remontdarbi,” norāda E. Striks.  

 

 

 

 

 

 

INDRA GRASE

SIA „ Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

mob.tel.:26591363

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.