Slimnīcas mediķi saņem Veselības ministrijas Atzinības rakstus

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_p5070012.jpg

7. maijā Veselības ministrijas valsts sekretārs Rinalds Muciņš svinīgos apstākļos pasniedza Atzinības rakstus nozares darbiniekiem. Par profesionālu un ilggadīgu darbu Atzinības raksti tiks pasniegti arī Liepājas Reģionālās slimnīcas mediķiem - ginekoloģei, dzemdību speciālistei Hildai Treimanei, anestezioloģei – reanimatoloģei Intai Skapstai, ārsta palīdzei Ilgai Geistartei.

Hilda Treimane: Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Hilda Treimane 1975.gadā beigusi Rīgas Medicīnas institūtu. Kopš 1987.gada ārste strādā Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļā. Vairākus gadus pildījusi nodaļas virsārstes pienākumus, vienlaicīgi strādājot arī kā ginekoloģe  – dzemdību speciāliste. H. Treimane veselības nozarē strādā jau 39 gadus. Ārste ieguldījusi ievērojamu darbu praktiskajā medicīnā, ikdienas veicot ārstēšanu un izmeklēšanu grūtniecēm, kā arī aprūpējot pacientes  gan stacionārā, gan konsultējot ambulatori. Atzīstams ir H.Treimanes izcilais devums nozares attīstībā ne tikai Liepājā, bet arī valstī kopumā. H. Treimane pirmā Latvijā ieviesa TVT operācijas, tādējādi  atrisinot daudzu sieviešu problēmas, kas saistītas ar urīna nesaturēšanu.  H. Treimane šīs operācijas apguva pie kolēģiem Vesterosā (Zviedrijā) un bija pirmā Latvijā (2002.gads), kas sāka šīs operācijas praktizēt. Latvijas ginekologu kongresā H.Treimane saņēmusi atzinību par šīs metodikas ieviešanu un veiksmīgajām operācijām. H.Treimane uzstājas ar referātiem un lasījumiem asociāciju un apvienību konferencēs un semināros. Kolēģi H.Treimani raksturo kā cilvēku savā vietā, kura ar lielu atbildības sajūtu, strādājot ārstes darbu, spēj būt prasīga pret sevi un kolēģiem, ieviešot jaunas ieceres, tehnoloģijas un uzlabojumus. Kolēģi dakteri H.Treimani raksturo kā lietišķu un nosvērtu, kas ļauj darbu izdarīt visaugstākajā līmenī.

Ilga Geistarte: Liepājas ReģionālāS slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas ārsta palīdze.

Ilga Geistarte 1985. gadā beigusi Rīgas 2. medicīnas skolu, bet kopš 2007.gada strādā slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā. I.Geistarte veselības nozarē strādā jau 29 gadus. Ilggadējā ārsta palīdze pašaizliedzīgi un augstā līmenī pilda savus ikdienas pienākumus iedzīvotāju veselības aprūpē un vienmēr ir izcila palīdze nodaļas ārstiem. Kolēģi Ilgu raksturo kā izcilu un zinošu profesionāli, kas nekad neatteiks padomu jaunākiem kolēģiem un vienmēr būs smaidīga, atsaucīga un laipna gan pret kolēģiem, gan pacientiem.

Inta Skapsta: Liepājas Reģionālās slimnīcas Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļas ārste anestezioloģe – reanimatoloģe

Inta Skapsta 1994. gadā beigusi Rīgas Medicīnas akadēmiju, bet kopš 2000. gada strādā Liepājas Reģionālajā slimnīcā. Šo gadu laikā ārste sevi apliecinājusi kā augstas klases profesionāli, iemantojot autoritāti arī kolēģu vidū.  I. Skapsta no 2005.gada līdz 2008.gadam pildījusi nodaļas virsārstes pienākumus, vienlaicīgi strādājot arī par anestezioloģi – reanimatoloģi. I.Skapsta veselības nozarē strādā 20 gadus un izcili pilda savus pienākumus. Ārste ieguldījusi ievērojamu darbu praktiskajā medicīnā un pacientu aprūpes attīstībā kopumā Liepājā. Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļas ikdienas darbs saistīts ar neatliekamās palīdzības sniegšanu pacientiem dzīvībai bīstamās situācijās. Darba apjoms un intensitāte no medicīniskā personāla prasa lielu atbildību, zināšanas un pieredzi. I.Skapsta ar lielu pašaizliedzību un izturību veic šo grūto un ļoti atbildīgo darbu, nodrošinot operāciju labvēlīgu norisi un iznākumu. Tas iespējams tikai ārstam ar augstu kvalifikāciju, atbildības sajūtu un spēju sadarboties ar  pārējo personālu. Šīs nodaļas darba specifika no speciālistiem prasa īpaši lielu spriedzi, arī plašas zināšanas nozares specifikā, ko lieliski pārzina I.Skapsta. Kolēģi I.Skapstu raksturo kā cilvēku apveltītu ar iniciatīvu un entuziasmu, ieguldot lielu darbu reanimācijas un intensīvās terapijas attīstībā.

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.