Liepājas pārstāvniecībā Rīgā notiks ārstu karjeras diena

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_p6050041.jpg

Piektdien, 13. jūnijā plkst. 15.00 Liepājas pārstāvniecībā Rīgā, (Jēkaba kazarmās, Torņa ielā 4, 2a – 201)  notiks informatīvs pasākums - "Ārstu darba iespējas Liepājas Reģionālajā slimnīcā".

Pasākumā aicināti piedalīties gan topošie ārsti, gan sertificēti speciālisti, kuri tiks informēti par rezidentūras, darba iespējām Liepājas Reģionālajā slimnīcā, kā arī dzīvošanas iespējām Liepājā (pašvaldības apmaksāta dzīvokļu noma, bērnu dārzs u.c.).

Pasākumā piedalīsies Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs (LRS) Edvīns Striks, LRS Izglītības un zinātnes virsārsts Ivars Krastiņš.

Lūgums savu dalību pasākumā pieteikt zvanot uz mob:+37126150223 vai sūtiet savu kontaktinformāciju uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.