Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Karjeras nedēļas laikā skolēni iepazīst mediķa profesiju

Konsultatīvās nodaļas vadītāja Inese Flaksa 15. vidusskolas jauniešiem stāsta par mediķa profesiju.
Konsultatīvās nodaļas vadītāja Inese Flaksa 15. vidusskolas jauniešiem stāsta par mediķa profesiju.

13. oktobrī Konsultatīvās nodaļas vadītāja Inese Flaksa Karjeras nedēļas pasākumu ietvaros viesojās pie Liepājas 15. vidusskolas 7. klases skolēniem, lai pastāstītu jauniešiem gan par mediķu darbu ikdienā, gan izglītības iespējām, lai iegūtu kādu no mediķa speialitātēm.

Skolu jaunatnei tā ir iespēja jau skolas laikā saprast, vai izvēlētā profesija ir viņam piemērota, un nepastarpināti uzzināt, kas jāapgūst, lai nākotnē kļūtu par lielisku izvēlētās profesijas speciālistu. Savukārt darbiniekiem Karjeras nedēļa ir lieliska iespēja iedvesmot savus nākamos kolēģus mērķtiecīgai karjerai.

 

 

Karjeras nedēļas laikā Liepājas izglītības iestādēs notika vairāk nekā 200 pilsētas un skolu mēroga pasākumi. Tajos jaunieši varēja izpētīt gan profesionālās, gan augstākās izglītības piedāvājumus un tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem.  Izglītības pārvaldes vadītāja Ludmila Molčanova uzsvērusi, ka šajā nedēļā padarīts ļoti daudz, un tā bija viens no soļiem skolēniem sevis meklēšanā un atrašanā.

 

Karjeras nedēļu jau trešo gadu pēc kārtas organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Šogad tā vienlaicīgi visā Latvijā notika no 13. līdz 17. oktobrim, arī Liepājā. Šogad pasākumos īpaša uzmanība bija pievērsta jauniešu pašizvērtējumam un savu spēju izzināšanai pirms lēmuma pieņemšanas par savu nākotnes profesiju vai nozari.

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.