Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Sācies balsojums par Liepājas Reģionālo slimnīcu

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_lrs00.jpg

Kopš š.g. 6. janvāra konkursa „Eiropas biznesa balva” mājas lapā ir atklāts balsojums arī par Liepājas Reģionālo slimnīcu, Latvijas Nacionālā čempiona titula ieguvēju.

 

2014. gada maijā slimnīca saņēma uzaicinājumu piedalīties prestižajā konkursā „Eiropas Biznesa balva”, kas norisinās vairākos posmos. Izturot pirmo atlases kārtu, SIA „Liepājas Reģionālā slimnīca” ir viena no sešiem Latvijas uzņēmumiem, kas žūrijas vērtējumā ieguva 2014./2015. gada Eiropas Biznesa balvas Nacionālā čempiona titulu.

 

Lai kvalificētos konkursa otrajam posmam, visiem Nacionālajiem čempioniem bija jāiesniedz video materiāls, kas tagad ir ievietots Eiropas Biznesa balvas mājaslapā www.businessawardseurope.com kur jebkurš interesents tos var apskatīt un balsot par savējiem. Uzņēmums ar visvairāk balsīm iegūs savas valsts Nacionālā Sabiedrības čempiona titulu.

 

Publiskais balsojums:


Ir divi publiskā balsojuma posmi:

  • 2015. gada 3.martā paziņos katras valsts Nacionālo Sabiedrības čempionu
  • Tiks izraudzīts viens kopējais Nacionālais Sabiedrības čempions, kuru atklās Gala ceremonijas laikā 2015. gada jūnijā

 

Paralēli publiskajam balsojumam, visus Nacionālos čempionus vērtē arī žūrija, kas 2015. gada februārī noteiks Ruban d’Honneur titula saņēmējus,  kā rezultātā tiks izvirzīti 100 uzņēmumi, kurus apbalvos ar vienu no 10 „Ruban d'Honneur” medaļām katrā no 10 kategorijām. Žūrijā ir dažādi Eiropas mēroga biznesa līderi, akadēmiķi, uzņēmēji un mediju pārstāvji.

 

Gan Nacionālā Sabiedrības čempiona titulu ieguvēji, gan  „Ruban d'Honneur” titula saņēmēji iekļūs konkursa nākamajā kārtā.

 

Publiskais balsojums neietekmē kopējo žūrijas balsojumu. Balsojumi attiecas uz diviem atsevišķiem apbalvojumiem.

 

Konkurss „Eiropas Biznesa balva” notiek jau 8. gadu. Šogad tajā piedalījās vairāk nekā 24000 uzņēmumu no 33 Eiropas valstīm. Žūrijas vērtējumā pēc konkursa pirmās atlases kārtas 709 no šiem uzņēmumiem ir kļuvuši par Nacionālajiem čempioniem, to skaitā arī Liepājas Reģionālā slimnīca. Konkursa "Eiropas Biznesa balva" mērķis ir apzināt un godalgot Eiropas Savienības uzņēmumus par sasniegumiem un inovatīvām idejām. Konkursā pārstāvēti visdažādākie uzņēmumi neatkarīgi no to lieluma vai darbības veida.

 

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.