Slimnīcai 2. vieta - konkursā „Gada labākā būve Latvijā 2014”.

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_p9040137.jpg

Gadskārtējās skates "Gada labākā būve Latvijā 2014" nominācijā "Rekonstrukcija" otro vietu ieguva Liepājas Reģionālās slimnīcas ceturtā kārta. Rekonstrukcijas projekta autors -  SIA “NAMS”, galvenais būvuzņēmējs - pilnsabiedrība “Piegādātāju sabiedrība RBSSKALS & RBSSKALS Būvvadība”

Pasākuma organizatori informē, ka objektu novērtēšanā piedalījās būvniecības nozares profesionāļi un eksperti. Skate notika jau septiņpadsmito reizi un tā norisinājās vairākās kārtās. Skates trešajai kārtai tika izvirzīts 21 būvobjekts septiņās nominācijās: “Dzīvojamā jaunbūve”,“Sabiedriskā jaunbūve”, “Rekonstrukcija”, “Renovācija” “Restaurācija” “Inženierbūves” un “Ainava”.

Skates „Gada labākā būve Latvijā 2014” mērķis ir noteikt un popularizēt viskvalitatīvāk uzbūvētās, ekspluatācijā efektīvākās un drošākās būves Latvijā 2014. gadā, veicināt profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti nozarē, izteikt atzinību, popularizēt labos piemērus, motivēt nozares pārstāvjus jauniem sasniegumiem.

Skati organizē Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Satiksmes ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, Būvniecības attīstības stratēģisko partnerību, Lietuvas Būvnieku asociāciju, Baltkrievijas Celtniecības ministriju un Baltkrievijas Būvniecības asociāciju, Latvijas Pašvaldību savienību, Rīgas Tehnisko universitāti, biznesa augstskolas "Turība" Komunikācijas fakultāti un laikrakstu "Dienas Bizness".

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.