RSU Padomnieku konventa sastāvā ievēlēts Edvīns Striks

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_dsc_0600.jpg

Rīgas Stradiņa universitātes Padomnieku konventa sastāvā ievēlēts arī Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks. 19. maijā Rīgas Stradiņa universitātes Senāta sēdē, visiem senatoriem balsojot “par”, ir apstiprināts jaunais RSU Padomnieku konventa sastāvs nākamajiem trīs gadiem.

RSU Padomnieku konventa priekšsēdētājs Dins Šmits: „Es katru no jums sveicu personīgi un Rīgas Stradiņa universitātes vārdā pateicos par gatavību atbalstīt universitātes turpmāku izaugsmi, ieguldot savu laiku un zināšanas.”

E. Striks: „Rīgas Stradiņa universitāte ir vadošā izglītības iestāde valstī, kura sagatavo medicīnas darbiniekus, tāpēc es varu justies pagodināts par universitātes pausto uzticību, ievēlot mani šajā amatā. Savukārt Liepājas Reģionālā slimnīca ir viena no vietām, kur topošie ārsti iziet rezidentūru, tāpēc arī mums ir ļoti svarīgs gan jauno mediķu sagatavotības līmenis, gan iespēja tos pēc iespējas vairāk piesaistīt tieši mūsu slimnīcai. Priecē tas, ka ar savu darbu esam radījuši priekšnoteikumus tam, ka mūsu viedoklī ieklausās un varam dot savu ieguldījumu universitātes attīstībā.”

Rīgas Stradiņa universitātes Padomnieku konvents ir konsultatīva institūcija, kuras galvenais uzdevums ir konsultēt RSU Senātu un rektoru augstskolas attīstības stratēģijas jautājumos. Padomnieku konventa locekļus ar atklātu balsojumu ievēlē RSU Senāts uz trim gadiem. Ņemot vērā augstskolu tradīcijas, apstiprināšana padomnieku konventa sastāvā tiek uzskatīta par goda izrādīšanu pret konkrēto personu, tāpēc padomnieku konventa locekļi atalgojumu par minēto darbu nesaņem un tas notiek, balstoties uz brīvprātības principu.

Rīgas Stradiņa universitātes Padomnieku konventa sastāvs:

Dins Šmits, RSU Padomnieku konventa priekšsēdētājs

Jānis Stradiņš, akadēmiķis, Latvijas Zinātņu akadēmijas senāta priekšsēdētājs

Ivars Kalviņš, Latvijas Organiskās sintēzes institūta direktors

Anda Čakša, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekle

Anita Slokenberga, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja

Edvīns Striks, Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšēdētājs

Reinis Joksts, Daugavpils Reģionālās slimnīcas valdes loceklis

Jan Fredrik Eriksen, ārvalstu studentu vecāku pārstāvis, Belsenso partneris un dibinātājs (Norvēģijas uzņēmums)

Ilmārs Rimšēvičs, Latvijas Bankas prezidents

Ģirts Rungainis, Prudentia partneris, finanšu un investīciju eksperts

Sigita Kirilka, Latvijas radio valdes locekle

Vjačeslavs Dombrovskis, Ekonomists, Rīgas Biznesa skolas pasniedzējs

Indra Grase

Slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

www.liepajasslimnica.lv

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.