RSU Liepājas filiāle aicina uz konferenci

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_lrs_1.jpg

5. jūnijā Liepājas Reģionālajā slimnīcā notiks RSU Liepājas filiāles organizētā konference Pētniecības aktualitātes veselības aprūpē I. Šāda konference, kuras mērķis ir veicināt informācijas apriti pētniecības aktualitātēs veselības aprūpes jomā, Liepāja tiek rīkota pirmo reizi, un tai tiek piesaistīti veselības aprūpē strādājošie speciālisti, RSU akadēmiskais personāls un RSU Liepājas filiāles studenti.

Veselības aprūpē un izglītībā virzība uz attīstību ir nepārtraukts process. Šīs nozares prasa arvien jaunas zināšanas, pārmaiņas un izaugsmi. Pārmaiņu process prasa pilnvērtīgi attīstīt kopsakarības starp veselības aprūpes darbiniekiem, vidi, sadarbību un izglītību. Pētniecība veselības aprūpē ir jaunradoša darbība, kuras rezultātā pētnieks, māsa, ārsta palīgs vai vecmāte iegūst jaunas atziņas, dzīves pieredzi, pilnveido izpratni un apliecina sevi kā patstāvīgu un radoši dzīvot, domāt un darīt spējīgu personību.

Konferences uzdevumi:

1. veidot sadarbības saikni starp medicīnas aprūpes iestādēm, to darbiniekiem un RSU Liepājas filiāli,
  2. veicināt informācijas apriti par pētniecības aktualitātēm veselības aprūpē, iesaistot veselības aprūpē strādājošos speciālistus, RSU akadēmisko personālu un RSU Liepājas filiāles studentus,
  3. vērst uzmanību uz aktuālajām veselības aprūpes problēmas, lai kopīgi tām rastu risinājumus, izstrādājot pētījumus par aktuālajām tēmām.

Konferencā piedalīties aicinātas medicīnas māsas, vecmātes, studenti un interesenti.

Informāciju sagatavoja RSU Liepājas filiāle

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.