Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Māsas palīgi iegūst diplomus par profesionālo izglītību

Māsas palīdzes sirsnīgi sveica kolēģi slimnīcā.
Māsas palīdzes sirsnīgi sveica kolēģi slimnīcā.

Piecpadsmit Liepājas Reģionālās slimnīcas māsas palīdzes, paralēli darbam slimnīcā, vesela gada garumā apguva zinības Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžā, tās īstenotās programmas “Māszinības” ietvaros un ieguva kvalifikāciju – māsas palīgs, kas atbilst otrajam profesionālās kvalifikācijas līmenim.

 

 

 

2015. gada 30. jūnijā RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas izlaidumā diplomus par iegūto arodizglītību saņēma slimnīcas māsas palīdzes: Ilona Eihena, Ingrīda Baumane, Kristīne Agejeva, Gunta Pučka, Māra Voinarovska, Gita Greikste, Gunta Lankovska, Iveta Freimane, Rasma Gruškēvica, Gunta Jadrihinska, Dace Migaine, Sandra Stase, Santa Būčiņa, Dzintra Jermoļina, Sandra Medne. Grupā vēl mācījās viena māsas palīdze no Kuldīgas un divas no Pāvilostas.

 

Slimnīcas galvenā māsa Solvita Urbanoviča, kas ir šo apmācību iniciatore un organizētāja, uzsver, ka slimnīcā nepieciešami kvalificēti darbinieki: “Mums jau vairākus gadus Liepājā nesagatavo māsas palīgus, taču mums ir nepieciešami darbinieki ar izglītību, kuriem ir zināšanas, kuri var uzņemties atbildību par ārstniecības procesu. Bez šī izglītības dokumenta viņi neskaitās ārstniecības personas un nevar darīt nevienu manipulāciju, kas ir saistīta ar ārstniecību. Līdz ar to radās doma piedāvāt slimnīcas māsas palīgiem paaugstināt kvalifikāciju, apgūstot koledžas piedāvāto profesionālās arodizglītības programmu.” Mācības daļēji notika Liepājā, daļēji Rīgā, saka S. Urbanoviča un uzsver, ka tas bijis ļoti svarīgi, jo slimnīcas darbiniekiem nevajadzējis nepārtraukti mērot ceļu uz Rīgu. “Lai mūsu darbinieki varētu mācīties uz vietas, bija nepieciešams piesaistīt gan prakses vadītājus, gan pasniedzējus,” stāsta S. Urbanoviča un piebilst, ka izlīdzējušas RSU Liepājas filiāles pasniedzējas – Inga Stūre, Līga Ēriksone un Solvita Smilgzieda. Kā arī iesaistījās slimnīcas vecmātes – Sigita Gvozda, Laila Kalniņa, Iveta Baumgarte. “Līdz ar to mēs varējām šīs apmācības noorganizēt,” gandarīta par padarīto ir S. Urbanoviča.

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.