Slimnīcas mediķi saņem Veselības ministrijas Atzinības rakstus

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_atzinibas_raksti_131115.jpg

13. novemrī veselības ministrs Guntis Belēvičs pasniedza Atzinības rakstus nozares darbiniekiem. Par profesionālu un ilggadīgu darbu Atzinības raksti tiks pasniegti arī Liepājas Reģionālās slimnīcas mediķiem

– Traumatoloģijas un ortopēdijas nodaļas virsārstam, traumatologam-ortopēdam Uldim Ārgalim, Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļas virsārstei, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstei Līgai Priedenai, slimnīcas galvenai māsai, vecmātei Solvitai Urbanovičai.

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_liga_priedena.jpg

Līga Priedena izcili pildot savus pienākumus apliecinājusi sevi gan kā nodaļas virsārste, gan kā mediķe. Ārste ieguldījusi ievērojamu darbu Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļas darba organizēšanā un restrukturizācijā, kas deva ievērojamus uzlabojumus pakalpojumu pieejamībā un iedzīvotāju veselības aprūpē. L. Priedena izveidojusi un īsteno speciālas rehabilitācijas un ārstēšanas programmas gan stacionāra, gan ambulatoriem pacientiem. Ārste saņēmusi Eiropas fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsta sertifikātu, kas apliecina viņas atbilstību Eiropas līmeņa speciālista kvalifikācijai.

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_solvita_urbanovica.jpg

Solvitai Urbanovičai piemīt izcilas organizatores spējas, kas spilgti izpaužas pildot slimnīcas virsmāsas pienākumus  un vadot nodaļu virsmāsu kolektīvu. S. Urbanoviča ieguldījusi ievērojamu darbu, lai izveidotu profesionālu virsmāsu komandu,  kura prot palīdzēt, cenšas uzklausīt un nomierināt, kā arī sniegt tik ļoti nepieciešamos padomus pacientiem un viņu tuviniekiem. Strādājot par vecmāti, S. Urbanoviča  ir pierādījusi, ka ir sava amata profesionāle  ar gadu gaitā iegūtu pieredzi un prasmēm, kas sniedz vislabāko atbalstu sievietēm, lai nodrošinātu gan veselīgu grūtniecību, gan jaundzimušo veselību.

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_uldis_argalis.jpg

Ulda Ārgaļa profesionālā darbība nodrošinājusi nepieciešamos priekšnoteikumus, lai Liepājas Reģionālās slimnīcas Traumatoloģijas - ortopēdijas nodaļa kļūtu par augsti attīstītu šāda profila nodaļu ārpus Rīgas, kas ir ļoti svarīgi reģiona iedzīvotājiem, kuri saņem profesionālu medicīnisko palīdzību tuvāk savai dzīves vietai. Pateicoties U. Ārgaļa profesionālai darbībai, slimnīca ir kļuvusi par bāzi, kurā atļauta jauno traumatologu apmācība rezidentūrā. Tādējādi nodrošinot jaunu medicīnas darbinieku piesaisti slimnīcai un uzlabojot pacientu apkalpošanas kvalitāti un plašāku traumatoloģisko pakalpojumu klāstu pieejamību Kurzemes reģionā. Daļa no šobrīd nodaļā strādājošajiem traumatologiem ir viņa audzēkņi. U. Ārgalis devis ievērojamu ieguldījumu jaunu traumatoloģisko operāciju ieviešanā un attīstīšanā Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.