Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana (2.kārta)

eraf 1

Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, uzlabojot veselības pakalpojumu kvalitāti un paaugstinot izmaksu efektivitāti, 2.kārta (Nr.3DP/3.1.5.3.1/11/IPIA/VEC/011)

Projekta mērķis:

Projekta mērķis ir uzlabot veselības aprūpes pakalpojuma kvalitāti, izmaksu efektivitāti un pieejamību Liepājas pilsētas un reģiona iedzīvotājiem, nodrošinot infrastruktūras sakārtošanu, racionālāku telpu izmantošanu un sekmējot atbilstošu vides un mikroklimata veidošanu slimnīcas pacientiem un personālam.

Projekta izmaksas:

Kopējās attiecināmās projekta izmaksas 9 285 889.82 LVL, t.sk. 84,21 % no izmaksām – LVL 7 819 647.81 ERAF līdzfinansējums, savukārt 5,79 % - LVL 538 144.96 ir no valsts budžeta līdzekļiem, bet 10 % - LVL 928 097.05 ir pašu slimnīcas līdzfinansējums.

Projekta ilgums:

Projekts uzsākts 2011.gada 1.oktobrī un plānots īstenot līdz 2014.gada 30.septembrim