Infrastruktūras attīstība SIA "Liepājas reģionālā slimnīca", uzlabojot kardioloģijas, onkoloģijas un bērnu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti Kurzemē

Nr. 9.3.2.0/17/I/009.

c_625_129_16777215_00___images_bildes_rakstiem_projekts_eraf_lrs.png

Projekta mērķis:

Projekta mērķis ir uzlabot veselības aprūpes pieejamību un pakalpojumu kvalitāti kardioloģijas, onkoloģijas un bērnu aprūpes jomā, jo sevišķi sociālās un teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem Kurzemes reģiona iedzīvotājiem, racionāli un funkcionāli attīstot infrastruktūru SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”.

Projekta aktivitātes:

Projekta ietvaros plānots veikt Liepājas slimnīcas nodaļu pārbūves un atjaunošanas darbus, nodaļu aprīkošanu un tehnoloģiju iegādi, kā arī teritorijas labiekārtošanu un apzaļumošanu.

Projekta ietvaros plānota Liepājas slimnīcas telpu pārbūve un atjaunošana šādās nodaļās -

Neatliekamās medicīnas nodaļā, t.sk. paredzot nodaļas paplašināšanu papildus observācijas gultu izvietošanai, Ambulatorā nodaļā (ārstu kabineti), Funkcionālās diagnostikas nodaļā, Slēgta tipa aptiekas pārcelšana, veicot telpu pārbūvi, Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļā, Asins sagatavošanas nodaļā, NMPD nomas telpu pārbūve, Hemodialīzes nodaļā,  Paliatīvās aprūpes un Ķīmijterapijas nodaļā, Bērnu nodaļā, Hronisko pacientu aprūpes nodaļā, Traumatoloģijas nodaļā, Dienas stacionārā,  Kardioloģijas nodaļā.

Tehnoloģiju iegāde, piegāde un montāža, kas ietver ārstniecības procesam tieši nepieciešamo tehnoloģiju iegāde - 7 vienības: Anestēzijas iekārtas operāciju nodaļā - 2 gab, Datortomogrāfijas iekārta staru terapijas nodaļā topometrijas un simulācijas veikšanai - 1 gab, Videoendoskopijas iekārtas komplekts operāciju nodaļas vajadzībām - 1gab, Digitālā mamogrāfijas iekārtas iegāde funkcionālās diagnostikas nodaļā - 1 gab, Ultrasonogrāfijas iekārtas iegāde funkcionālās diagnostikas nodaļā - 1 gab, Stacionāra digitāla rentgena iekārta - 1 gab.

Finansējuma saņēmējs:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Liepājas reģionālā slimnīca”

Projekta izmaksas:

Projekta kopējie izdevumi

16 982 096.04 EUR

Attiecināmās izmaksas, t.sk.

14 228 677.00 EUR

ERAF finansējums 85%

12 094 373.75 EUR

Valsts budžeta finansējums 9%

1 280 580.75 EUR

Liepājas reģionālās slimnīcas finansējums 6%