Onkoloģijas slimnieku ārstēšanas pakalpojumu attīstība

eraf 1

Onkoloģijas slimnieku ārstēšanas pakalpojumu attīstība SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, veicot infrastruktūras sakārtošanu un medicīnisko ierīču iegādi

Projekta mērķis:

Projekta mērķis ir nodrošināt onkoloģiskajiem slimniekiem pieejamus augstas kvalitātes veselības aprūpes staru terapijas pakalpojumus, attīstīt onkoloģijas slimnieku ārstēšanai nepieciešamo infrastruktūru SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, uzbūvējot radioterapijas ārstēšanas bunkuru, kā arī slimnīcas centrālās ēkas un bunkura savienojošā nojumi un iegādājoties un racionāli izmantojot radioterapijas aparatūru.

Projekta izmaksas:

Kopējās projekta attiecināmās izmaksas 2 091 515,55 LVL, no kurām 85% - 1 777 799,22 LVL sedz ERAF līdzfinansējums, savukārt 15% - 313 727,33 LVL ir no valsts budžeta līdzekļiem.

Projekta ilgums:

Projekts uzsākts 2008.gada 10.septembrī un plānots īstenot līdz 2011.gada 9.maijam.