STEIDZAMI Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas vadītāju

Prasības – ārsta grāds, sertifikāts specialitātē, vēlama pieredze komandas vadībā

Darba laiks – pilna darba laiks

Darbs – Neatliekamās medicīniskās palīdzības un Uzņemšanas nodaļā

Pienākumi - veidot un vadīt nodaļas komandas darbu

Piedāvājam -

• darbs lieliskā komandā,
  • atbalsts profesionālajā pilnveidē,
  • jaunāko ārstniecības tendenču ieviešana ikdienas darbā,
  • konkurētspējīgs atalgojums (sākot ar 15500.-EUR gadā),
  • pašvaldības atbalsts dzīvesvietas nodrošināšanā,
  • rotaļu grupiņa darbinieku bērniem.

Informācija par datu apstrādi:

Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, adrese: Slimnīcas iela 25, Liepāja, tālrunis: 63403222, elektroniskā pasta adrese:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Jūsu personas datu apstrādes mērķis – darbinieku atlases procesa nodrošināšana un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšana.

Papildus informācija par Jūsu personas datu apstrādi pieejama SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” mājaslapā www.liepajasslimnica.lv sadaļā Privātuma politika.