Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Vides pieejamība personām ar funkcionalitātes traucējumiem

Slimnīcas iela 25, Liepāja


SIA "Liepājas reģionālā slimnīca", kas atrodas Slimnīcas ielā 25, Liepājā tiek nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem, t.sk., ieviesti šādi vides pieejamības elementi:

  • Izveidota autostāvvieta personām ar invaliditāti
  • Ēkā izveidotās durvis nodrošina ērtu pārvietošanos personām, kas pārvietojas ratiņkrēslā un personām ar bērnu ratiņiem (piemēram, atbilstošs durvju platums, automātisks mehānisms, pietiekami ilgs fiksēšanās laiks)
  • Ierīkots cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem pielāgots lifts (piemēram, labi saskatāmas pogas, cipari Braila rakstā, saskatāms stāvu numurs, sadzirdams skaņas signāls par lifta pienākšanu)
  • Ēkā katrā stāvā ierīkota pielāgota tualete, kas pielāgota personām ar funkcionāliem traucējumiem
  • Ēkā izvietoti labi saskatāmi, viegli salasāmi, izgaismoti apzīmējumi, vizuālā informācija, piktogrammas, norādes
  • Ēkā ierīkota abu dzimumu personām pieejama speciāla bērnu pārtīšanas vieta
  • Ietves ir pielāgotas personām ar funkcionāliem traucējumiem, gados vecākiem cilvēkiem un personām ar bērnu ratiņiem (piemēram, brauktuves šķērsošanas vietas izveidotas vienā līmenī ar brauktuvi, ietvju malās un krustojumos izveidots reljefs segums, kontrastējošs marķējums)
  • Sabiedriskā transporta pieturvietas ir pielāgotas personām ar funkcionāliem traucējumiem, gados vecākiem cilvēkiem un personām ar bērnu ratiņiem (piemēram, nojumes izveidotas tā, ka zem tām ir vieta gan personām ar ratiņkrēslu, gan cilvēkiem ar bērnu ratiņiem, izvietota saprotama informācija)
  • Avārijas signāli aprīkoti ar skaņas signalizatoru, gaismas pulsāciju un/vai vibrāciju. Ugunsgrēka trauksmes sistēma 1 gab - taruksme izziņota skaļruņos 3 valodās

 

K.Zāles laukums 2, Liepāja


SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" filiālē "Zobārstniecības poliklīnika", kas atrodas K.Zāles laukumā 2, pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem tiek nodrošināta šādā veidā:

Personām ar funkcionāliem traucējumiem, lai iekļūtu Zobārstniecības poliklīnikā ir iespēja izsaukt Zobārstniecības poliklīnikas personālu, kas palīdzēs pārvarēt uzbrauktuvi (pandusu) un nodrošinās personu ar funkcionāliem traucējumiem nokļūšanu pie iestādē pieejamā veselības aprūpes pakalpojuma un arī izkļīsanu ārā.

Lai izsauktu Zobārstniecības poliklīnikas personālu - pavadošo personu, spiest zvanu pogu, kas atrodas pie ieejas uzbrauktuves sākumā (skat. foto) vai arī zvanot pa tālruni 63427542.

 

c_633_704_16777215_00___images_bildes_rakstiem_vides_piejamiba_zp.png

 

Aldaru iela 20/24, Liepāja


SIA "Liepājas reģionālā slimnīca", filiālē "Tuberkulozes un plaušu slimību ambulatorā daļa", kas atrodas Aldaru ielā 20/24, tiek nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.