Cirkulārā duša

Cirkulārajā dušā aplī izvietotas vertikālas caurulītes, kuru iekšpusē ir sīkas atveres, caur kurām ar 1 –1,5 atmosfēru spiedienu izplūst ūdens. Dušas ilgums ir 2 –5 minūtes.

Terapeitiskais efekts: uzlabo ādas apasiņošanu un labvēlīgi iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu (CNS) un sirds asinsvadu sistēmu. Pielieto pie aptaukošanās, neirozēm. Iedarbojas uz vielmaiņu, iekšējiem orgāniem, stiprina imūnsistēmu.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei