Fizikālā terapija

Fizikālā terapija ir medicīnas nozare, kas izmanto dažādus tiešus un mainītus (preforētus) dabas faktorus. To izmanto dažādu slimību ārstēšanā (piemēram, osteohondroze, locītavu, asinsvadu, elpošanas un gremošanas orgānu slimības), tā ļauj samazināt zāļu devas, saīsināt atveseļošanas laiku, mazināt sarežģījumu iespējas.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei