Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Slimnīcā atvērts stomas pacientu aprūpes kabinets

Ķrurģijas māsa Jana Kreicberga konsultēs pacientus kā pakāpeniski pielāgoties jaunajai situācijai un ar laiku atsākt ierastās aktivitātes.
Ķrurģijas māsa Jana Kreicberga konsultēs pacientus kā pakāpeniski pielāgoties jaunajai situācijai un ar laiku atsākt ierastās aktivitātes.

Lai uzlabotu pacientu dzīvi pēc stomas operācijām, Liepājas Reģionālajā slimnīcā atvērts Stomas pacientu aprūpes kabinets, kur pacienti ar stomām var saņemt kvalificētu palīdzību un informāciju par stomas kopšanu, iemācīties kā izvēlēties nepieciešamo stomas maisiņa izmēru, kopšanas līdzekļus, palīgmateriālus un taml.

Šajā kabinetā strādā ķirurģijas māsa Jana Kreicberga. Konsultācijas ir bez maksas. Lai tās saņemtu, nav nepieciešams ne ģimenes ārsta nosūtījums, ne iepriekšējs pieraksts. Stomas pacientu aprūpes kabinets darbojas divas dienas nedēļā – otrdienās un ceturtdienās no pulksten 14.00 līdz 16.00. Nākot uz šo kabinetu (Nr. 121), vispirms pacientam jāvēršas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā.

 

Pacienti pēc stomas operācijas pirms izrakstīšanās no slimnīcas šajā kabinetā izies pirmo apmācību kā pakāpeniski pielāgoties jaunajai situācijai un ar laiku atsākt savas ierastās aktivitātes. Konsultatīvās nodaļas telefona nr.: 634 03231, 634 03264.

 

 

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību vadītāja

 

linija4

linija2

Foto galerijas

25/04/2018

Bērnu dārza Zīļuks koncerts slimnīcā

19/04/2017

B.d. Zīļuks bērni uzstājas slimnīcā

linija3

Video galerijas

01/07/2015

Konsilijā lemj par ārstēšanas taktiku

Konsilijā lemj par ārstēšanas taktiku

11/01/2013

Bez ziedojumiem, bet ar dziesmām