Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Liepājas Reģionālajā slimnīcā ieviests e-pieraksts

P5190161

Pie Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas speciālistiem vai uz izmeklējumiem tagad iespējams pierakstīties izmantojot internetu.

 

Aicinām pacientus un arī ģimenes ārstus izmantot slimnīcas interneta mājas lapā pieejamo pieteikuma formu un pierakstīt pacientus, lai saņemtu nepieciešamos slimnīcā sniegtos medicīniskos pakalpojumus.

Paralēli Konsultatīvās nodaļas tālruņiem: 634 03231 vai 634 03264 - pa kuriem joprojām var pierakstīties pie ārstiem – speciālistiem vai uz izmeklējumiem, iespējams izmantot arī e-pierakstu. Tas nozīmē, ka ikviens, kuram ir nepieciešams pierakstīties pie kāda no Konsultatīvas nodaļas ārstiem - speciālistiem vai uz izmeklējumiem, to var izdarīt internetā rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai slimnīcas mājas lapas www.liepajasslimnica.lv augšējā daļā atrodot lodziņu „e-pieraksts”, uzklikšķinot uz tā un aizpildot piedāvāto formu, norādot ārsta apmeklējuma vai izmeklējuma veikšanas dienu un laiku un kontakttālruņa numuru.

 

Pēc tam 1-2 dienu laikā slimnīcas reģistratores piezvanīs uz norādīto telefona numuru, lai jau konkrēti vienotos par pakalpojuma saņemšanas laiku. Jāpiebilst, ka bez slimnīcas atzvana pieraksts nebūs derīgs.

Šī iespēja ieviesta domājot par pacientu un klientu ērtībām, jo nav noslēpums, ka slimnīcā, palielinoties ambulatoro pacientu skaitam, īpaši rīta stundās ir grūtības sazvanīt Konsultatīvo nodaļu.

linija4

linija2

Foto galerijas

25/04/2018

Bērnu dārza Zīļuks koncerts slimnīcā

19/04/2017

B.d. Zīļuks bērni uzstājas slimnīcā

linija3

Video galerijas

01/07/2015

Konsilijā lemj par ārstēšanas taktiku

Konsilijā lemj par ārstēšanas taktiku

11/01/2013

Bez ziedojumiem, bet ar dziesmām