Konsultatīvajā nodaļā iespējams saņemt radiologu - terapeitu konsultācijas

P5190161

Liepājas Reģionālā slimnīca turpina paplašināt onkoloģiskajiem slimniekiem sniegto pakalpojumu klāstu.

Kurzemes iedzīvotāji no š.g. janvāra staru terapiju var saņemt jaunajā Staru terapijas nodaļā ar modernu lineāro paātrinātāju. Turklāt staru terapiju Dienas stacionāra pacientiem pilnā apmērā apmaksā valsts. Savukārt Konsultatīvā nodaļa šobrīd piedāvā iespēju pierakstīties uz ambulatorām konsultācijām arī pie radiologiem-terapeitiem Māra Mežecka un Andra Kalna. Zinošie un pieredzējušie speciālisti konsultēs:

• Par staru terapijas agrīnajām un vēlīnajām komplikācijām un to ārstēšanu;
  • Nozīmēs un organizēs izmeklējumus, lai palīdzētu noteikt diagnozi pacientiem ar aizdomām par onkoloģisko saslimšanu;
  • Nozīmēs staru terapiju neonkoloģisko slimību gadījumos, tādos kā osteoartrīts un osteofīti tautā sauktie pieši vai papēžu radziņi.

Pierakstīties uz konsultācijām var pa Konsultatīvās nodaļas telefoniem: 634 03 231, 634 03264 vai izmantojot e- pierakstu. rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai slimnīcas mājas lapas www.liepajasslimnica.lv augšējā daļā atrodot lodziņu „e-pieraksts” un aizpildot pieteikuma formu.

Onkoloģiskiem pacientiem, lai konsultētos pie staru terapeitiem nepieciešams samaksāt minimālo pacienta iemaksu Ls 3.

Tā kā neonkoloģisko slimību staru terapiju valsts neapmaksā, līdz ar to konsultācija maksā Ls 10, bet katrs staru terapijas seans - Ls 15. Parasti nepieciešami 3 - 6 seansi. Pretsāpju efektu novēro aptuveni 60 – 70% gadījumu, kas ilgst no dažiem mēnešiem līdz pat vairākiem gadiem.

Jāpiezīmē, ka neonkoloģisku slimību gadījumā staru terapija piemērojama kā pēdējā ārstēšanas metode, kad citas metodes izrādījušās nepietiekami efektīvas.

25/04/2018

Bērnu dārza Zīļuks koncerts slimnīcā

19/04/2017

B.d. Zīļuks bērni uzstājas slimnīcā