Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Piedāvā sāpju terapeita ambulatorās konsultācijas

P5190161

No 9. februāra Konsultatīvajā poliklīnikā pacientus sāks pieņemt sāpju terapeits (algologs) Ivars Krastiņš.

 

Algologam ir vajadzīgas specifiskas zināšanas, kas var palīdzēt novērst sāpes, stāsta I. Krastiņš. Tas ir ārsts, kurš pārzina sāpju veidošanās, pastāvēšanas un hronifikācijas mehānismus, kā arī sāpju ārstēšanas metodes, skaidro I. Krastiņš. Sāpju terapeits ārstē dažāda veida sāpes, piemēram, tās, kas saistītas ar audzējiem - onkoloģiski slimnieki bieži vien cieš sāpes. Sarežģītas locītavu un muguras sāpes, kur cilvēks ir izgājis visu un īsti vairs nezina, ko iesākt, lai tās mazinātu. Visāda veida neiropātiskās sāpes, sāpes pēc amputācijām (sāp neesošā kāja), kā arī pēc dažādam traumām u.c.

 

Aptuveni piektā daļa iedzīvotāju ikdienā sadzīvo ar pastāvīgām sāpēm. Tās ir viens no biežākajiem iemesliem, kādēļ pacienti meklē ārsta palīdzību saistībā ar kādām hroniskām slimībām. Nereti cilvēkam liekas, ka viņam vienkārši jākļūst pacietīgākam un jāpierod sadzīvot ar dūrēju, tomēr algologs – sāpju speciālists var palīdzēt ievērojami uzlabot dzīves kvalitāti. Sāpju terapeits I. Krastiņš Konsultatīvas poliklīnikas pacientiem piedāvā gan izmeklēšanas, gan ārstēšanas iespējas. Savukārt gadījumos, ja slimnieks ir pārāk nespēcīgs, lai ierastos slimnīcā, iespējams doties pie viņa uz mājām.

 

„Tā ir nopietna problēma. Liepājā ir daudz pacientu, kuri guļ mājās un cieš sāpēs. Taču zinot kādas ir ārstēšanas iespējas, pacients varētu dzīvot ja ne īpašā labsajūtā, tad vismaz relatīvā komfortā,” pārliecināts ir I. Krastiņš.

 

Ja nav skaidrs pastāvošo sāpju iemesls vai sāpes traucē pilnvērtīgi dzīvot, ikviens var vērsties Konsultatīvajā polklīnikā,  lai kopīgi ar ārstu- sāpju terapijas speciālistu noskaidrotu sāpju iemeslus un atrastu labāko sāpju ārstēšanas ceļu. Dodoties pie sāpju terapeita jāpaņem līdzi iepriekš veikto izmeklējumu dati, vēlams zināt agrāk pielietotās ārstēšanas metodes un lietotos medikamentus! Ar ģimenes ārtsa nozīmēju vizīte pie speciālista izmaksās Ls 3, bez tā - Ls 10. Mājas vizīte - Ls 25.

 

Pierakstīties pie sāpju terapeita var zvanot uz Konsultatīvas nodaļas telefoniem: 634 03 231, 634 03264 vai izmantojot e- pierakstu. rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai slimnīcas mājas lapas www.liepajasslimnica.lv augšējā daļā atrodot lodziņu „e-pieraksts” un aizpildot pieteikuma formu.

linija4

linija2

Foto galerijas

25/04/2018

Bērnu dārza Zīļuks koncerts slimnīcā

19/04/2017

B.d. Zīļuks bērni uzstājas slimnīcā

linija3

Video galerijas

01/07/2015

Konsilijā lemj par ārstēšanas taktiku

Konsilijā lemj par ārstēšanas taktiku

11/01/2013

Bez ziedojumiem, bet ar dziesmām