Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Sarežģītus ārstēšanas gadījumus izvērtēs ārstu konsilijs

P5190161

Darbu sācis Liepājas Reģionālās slimnīcas ārstu konsilijs, kas izskata dažādus sarežģītus pacientu ārstēšanas gadījumus un lemj par tālāko terapiju.

 

Konsilija vadītājs izglītības un zinātnes virsārsts, anesteziologs - reanimatologs Ivars Krastiņš stāsta, ka konsilijs tiek sasaukts gadījumos, kad pacienta ārstēšana ir sarežģīta un līdz ar to nepieciešama vairāku speciālitāšu ārstu konsultācija vai padoms.

 

„Tie ir gadījumi, kad ir neskaidra diagnoze, vai arī, izmēģinot dažādu veidu ārstēšanu, nav panākts vēlamais rezultāts. Tāpat konsilijs risina jautājumus, kas saistīti ar pacienta iespējamās invaliditātes attālināšanu, iesakot kādas citas ārstēšanas metodes, kas varbūt varētu aizkavēt invaliditātes iestāšanos,” skaidro I. Krastiņš. „Mēs varam mēģināt palīdzēt ar padomu gan ģimenes ārstiem, gan arī mūsu slimnīcas speciālistiem, uzaicinot piedalīties konsilija darbā attiecīgā profila speciālistus un tādējādi mēģināt atrisināt tās problēmas, kas saistītas ar katru konkrēto pacientu,” piebilst I. Krastiņš.

 

Uz konsiliju var nosūtīt gan stacionāru, gan ambulatoru pacientu. Uz konsiliju var nosūtīt ārstējošais ārsts slimnīcā, ģimenes ārsts, vai cits speciālists, zvanot uz tālruni 634 03242 un sniedzot informāciju par pacientu – tā vārdu, uzvārdu, personas kodu, kā arī nepieciešamo konsilija sastāvu. Ārsts, kas nosūta pacientu uz konsiliju, sagatavo nepieciešamo medicīnisko dokumentāciju par pacientu un to nosūta vai iesniedz Informācijas un kvalitātes birojā (105. kab.).

linija4

linija2

Foto galerijas

25/04/2018

Bērnu dārza Zīļuks koncerts slimnīcā

19/04/2017

B.d. Zīļuks bērni uzstājas slimnīcā

linija3

Video galerijas

01/07/2015

Konsilijā lemj par ārstēšanas taktiku

Konsilijā lemj par ārstēšanas taktiku

11/01/2013

Bez ziedojumiem, bet ar dziesmām