Slimnīcā var saņemt onkoimunologa konsultācijas

Dr.med. Simona Doniņa

Rīt (18.06.13.) no pulksten 12.00 Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvajā nodaļā pirmo reizi konsultācijas sniegs Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas imunoloģe, onkoloģe - ķīmijterapeite Simona Doniņa.

Asociētā profesora Simona Doniņa konsultēs liepājniekus ar audzēju imunoloģiju un papildterapiju saistītos jautājumos, veiks pacientu imunoloģiskā stāvokļa novērtēšanu, kā arī sniegs padomus organisma imūnsistēmas stiprināšanā.

Imunologa konsultācijas parasti nepieciešamas pacientiem pēc plašām vēža operācijām, lai sagatavotos tālāk paredzētai staru vai ķīmijterapijai. Tā nepieciešama arī pacientiem, kuriem staru vai ķīmijterapijas laikā parādās imūndeficīta pazīmes, kā arī pacientiem ar blakus saslimšanām, kuriem, lietojot speciālās vēža ārstēšanas metodes, imūnā sistēma tiek novārdzināta. Tāpat imunologa konsultācijas nepieciešamas pēc vēža ārstēšanas pabeigšanas, lai noskaidrotu imūnās sistēmas atveseļošanas iespējas.

Slimnīca aicina ikvienu pieaugušo, kam nepieciešama onkoimunologa konsultācija, zvanīt uz Konsultatīvo nodaļu pa telefoniem: 63403231, 63403264. Konsultācijas iespējams saņemt gan kā valsts apmaksātu pakalpojumu (Ls 3 ar ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījumu), gan kā maksas pakalpojumu.

Pēdējo gadu laikā Simona Doniņa Rīgā konsultējusi daudzus liepājniekus jautājumos, kas saistīti ar onkoloģijas imunoloģiju. Lai nodrošinātu pakalpojuma pieejamību un liepājniekiem nevajadzētu mērot tālo ceļu uz Rīgu, tagad reizi mēnesī profesore sniegs konsultācijas arī Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

25/04/2018

Bērnu dārza Zīļuks koncerts slimnīcā