Bezmaksas onkologa – ginekologa konsultācijas

slimnica 1

Liepājas Reģionālā slimnīca Krūts veselības mēneša ietvaros 18. oktobrī no pulksten 8:00 līdz 10:00 un no pulksten 12:00 līdz 14:00 piedāvā bezmaksas onkologa-ginekologa Margaritas Vasjutenko konsultācijas. Bez maksas tiks veiktas 16 konsultācijas.

Sievietēm konsultācijas ietvaros tiks veikta ginekologa apskate, krūšu izmeklēšana un nepieciešamības gadījumā onko-citoloģiskā uztriepe. Pieteikšanās konsultācijai pa tālruni: 63403231, 63403264. Ja pacientēm tiks konstatētas izmaiņas krūšu dziedzeros, kas prasa papildus izmeklēšanu, ultrasonoskopijas speciālistes Dr.D.Kāposta un Dr.I.Frišmane bez maksas veiks krūšu dziedzeru ultrasonoskopisku izmeklēšanu.

Liepājas Reģionālās slimnīcas onkoloģijas speciālisti atgādina, ka krūšu veselības izmeklēšanai vispirms nepieciešams veikt krūšu dziedzeru apskati un iztaustīšanu (palpāciju). Tikai konstatējot aizdomīgus sabiezējumus nepieciešama sīkāka izmeklēšana, kas sievietēm jaunākām par 50 gadiem ir ultrasonoskopija, bet sievietēm virs 50 gadu vecuma – mammogrāfija. Mammogrāfija tiek veikta visām sievietēm sasniedzot 50 gadu vecumu valsts organizētā Krūts vēža skrīninga ietvaros pēc uzaicinājuma vēstules saņemšanas.

Visām sievietēm reizi mēnesī iesakām veikt krūšu pašizmeklēšanu. Sīkāk par krūšu pašizmeklēšanu skatīt www.onko.lv mājas lapā sadaļā Krūšu pašizmeklēšana vai Informatīvajā bukletā.

Indra Grase

sabiedrisko attiecību speciāliste

25/04/2018

Bērnu dārza Zīļuks koncerts slimnīcā