Pieraksts uz Aprīli:

inf

Pieraksts uz Aprīli:

29. marts – uz izmeklējumiem;

31. marts – uz speciālistu konsultācijām.

Pacienti var pierakstīties - katra mēneša pēdējās pilnās darba nedēļas trešdienā uz izmeklējumiem, bet piektdienā uz speciālistu konsultācijām uz nākošo mēnesi šādos veidos:

1. ierodoties slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā no plkst. 7:00;
2. zvanot uz Konsultatīvās nodaļas reģistratūras tālruņiem: 63403231 vai 63403264 no plkst. 8.00 līdz 16.30
3. izmantojot e-pieraksta sistēmu slimnīcas oficiālajā mājas lapā liepajasslimnica.lv

pieraksta dienās no plkst. 700

Zvaniem un pierakstam klātienē tiek atvēlēta puse no konkrētā mēnesī paredzētā izmeklējumu/konsultāciju skaita, otra puse tiek atvēlēta e-pierakstam.

E-pieraksta lietotāji uzreiz saņems pieteikuma apstiprinājumu elektroniski un pēc tam ČETRU darba dienu laikā slimnīcas darbinieks sazināsies ar pieteikuma nosūtītāju, lai vienotos par konkrētu pakalpojuma laiku.

E-pieraksti tiek apkalpoti rindas kārtībā un tiek atzvanīts divas reizes.