Rakstos

Pacienti var pierakstīties - katra mēneša pēdējās pilnās darba nedēļas trešdienā uz izmeklējumiem, bet piektdienā uz speciālistu konsultācijām uz nākošo mēnesi šādos veidos:

1. ierodoties slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā no plkst. 7:00;

2. zvanot uz Konsultatīvās nodaļas reģistratūras tālruņiem: 63403231 vai 63403264 no plkst. 8.00 līdz 16.30

3. izmantojot e-pieraksta sistēmu slimnīcas oficiālajā mājas lapā liepajasslimnica.lv

pieraksta dienās no plkst. 700 līdz 2400

Zvaniem un pierakstam klātienē tiek atvēlēta puse no konkrētā mēnesī paredzētā izmeklējumu/konsultāciju skaita, otra puse tiek atvēlēta e-pierakstam.

ČETRU darba dienu laikā ar Jums sazināsies Konsultatīvās nodaļas darbinieks:

• Atzvanot, lai informētu par pieejamajiem brīvajiem e-pieraksta  laikiem pie  norādītā speciālista vai uz izmeklējumu.
  • E-pieraksts bez sekojošas telefoniskas vienošanās nav derīgs.

VAI

• Atbildot elektroniski, ja Jūsu izvēlētajam speciālistam vai izmeklējumam pieraksts
  • nav pieejams. Lūdzu pārbaudiet e-pastu tuvākās četras darba dienas.

E-pieraksti tiek apkalpoti rindas kārtībā un tiek atzvanīts divas reizes.

Ārstu speciālistu pieņemšanas laikus var apskatīt šeit!

Pieņemšanas laiki var tikt mainīti atkarībā no pieprasījuma.