Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem
!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība
Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00

Invazīvajai kardioloģijai Kurzemē – 10 gadi

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_001110360016_g.jpg

26. maijā Liepājas Reģionālās slimnīcas Sirds asinsvadu kateterizācijas laboratorija svin 10 gadu pastāvēšanas gadadienu.

 

Šim notikumam par godu slimnīcā notika svinīgā konference “Invazīvajai kardioloģijai Kurzemē – 10”.

 

Sēdi atklāja Veselības ministre Anda Čakša, sakot lielu paldies slimnīcas kardiologiem un kardioloģijas māsām par ieguldījumu modernās kardioloģijas attīstībā Kurzemē. Ministre atzinīgi novērtēja slimnīcas direktora Edvīna Strika ieguldījumu un Liepājas domes ilggadēju darbu un atbalstu Liepājas Reģionālās slimnīcas attīstīšanā un līdz ar to arī kurzemnieku veselības veicināšanā.

 

Savukārt, profesors Andrejs Ērglis, uzrunājot klātesošos, teica atzinīgus vārdus Liepājas Reģionālās slimnīcas kardiologiem, kuri pirms 10 gadiem piekrita mācīties Rīgā un invazīvo kardioloģiju ieviest Liepājā. Runājot par nākotni, prof. Ērglis izteica nepieciešamību turpināt pacientu mūsdienīgu ārstēšanu, papildinot slimnīcā esošās iekārtas ar jaunām un veicinot jaunu kardiologu ienākšanu slimnīcā.

 

Pateicības vārdus prof. Andrejam Ērglim, dr. Alfrēdam Lībiņam, Liepājas Reģionālās slimnīcas invazīvajiem kardiologiem, invazīvās kardioloģijas medicīnas māsām un pārējam atbalsta personālam teica Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks un priekšsēdētājs vietnieks Gunārs Ansiņš, pasniedzot pateicības rakstus un simboliskas piemiņas veltes.

 

Liepājas Reģionālās slimnīcas Sirds asinsvadu kateterizācijas laboratorijā tiek ārstēti pacienti ar infarktiem vai citām sirds un asinsvadu slimībām no visas Kurzemes.

 

Konferencē uzstājās prof. Andrejs Ērglis, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Kardioloģijas centra vadītājs, Dr. Alfrēds Lībiņš, Liepājas Reģionālās slimnīcas Sirds asinsvadu kateterizācijas laboratorijas vadītājs, Dr. Iveta Šime, Liepājas Reģionālās slimnīcas Kardioloģijas/Iekšķīgo slimību nodaļas virsārste un Dr. Valters Stirna, Liepājas Reģionālās slimnīcas Kardioloģijas/Iekšķīgo slimību nodaļas invazīvais kardiologs.

 

Svinīgo konferenci apmeklēja slimnīcas ārsti, medicīnas māsas, viesi no Rīgas, Daugavpils un Liepājas.

 

Informāciju sagatavoja:

Latvijas Kardiologu biedrība

linija4

linija2

Foto galerijas

23/01/2012

Pirmo aknu metastāžu ķīmijembolizāciju veic L.Kulmane, A. Veiss

 

linija3

Video galerijas

25/01/2012

Ievieš jaunu aknu audzēju ārstēšanas metodi

16/12/2011

Kardiologi sašutumā par Veselības ministrijas ieceri