Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

E-pieraksts

 

 

Pacienti var pieteikties pie speciālistiem vai uz izmeklējumiem šādos veidos:


1. ierodoties slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā darba dienās no plkst. 7.30 – 16.30

2. zvanot uz Konsultatīvās nodaļas reģistratūras tālruni: 63403231 darba dienās no plkst. 8.00 – 16.00 

3. izmantojot e-pieraksta sistēmu jebkurā nedēļas dienā un laikā.

 

!!! E-pieraksts šeit

 

izsaukuma! Ja pieteiktā vizīte jāatliek, vai kādu iemeslu dēļ vairs nav nepieciešama, lūdzam zvanīt uz Konsultatīvās nodaļas reģistratūras tālruni: 63403231 darba dienās no plkst. 8.00 – 16.00 vai nosūtīt Atteikumu uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, izmeklējuma nosaukumu/speciālista uzvārdu, pieraksta datumu, laiku!

 

Šī informācija, ārstam organizējot savu darba dienu, ir ļoti svarīga, jo šajā laikā būs iespēja pieņemt citu pacientu. Uz norādīto e-pastu lūdzam sūtīt TIKAI Atteikumus. Paldies!

 

Ārstu speciālistu pieņemšanas laikus var apskatīt šeit!

 

Pieņemšanas laiki var tikt mainīti atkarībā no pieprasījuma.

 

!!! Lūgums ierasties slimnīcas Konsultatīvā nodaļā 30 minūtes pirms pieņemšanas laika.