Medicīnas metāla konstrukciju un ierīču piegāde iegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” traumatoloģijas un ortopēdijas operācijām; ID Nr. LRS 2017/13

2017/13

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" rīko iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Medicīnas metāla konstrukciju un ierīču piegāde iegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” traumatoloģijas un ortopēdijas operācijām”.

2) Iepirkuma metode: atklāts konkurss ar izsludināšanu ES OV

3) Iesniegšanas termiņš: 16.08.2017., plkst. 13:00

4) Kontaktinformācija: Andris Vistiņš 63403222, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

PAZIŅOJUMS PAR LĪGUMU

PAZIŅOJUM PAR LĪGUMA SLĒGŠANAS TIESĪBU PIEŠĶIRŠANU