“Operāciju galdu sistēmu MAQUET piederumu piegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām”, ID Nr. LRS 2017/15

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" rīko iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Operāciju galdu sistēmu MAQUET piederumu piegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām”.

2) Iepirkuma metode: sarunu procedūra

3) Iesniegšanas termiņš: 02.10.2017., plkst. 11:00

4) Kontaktinformācija: Andris Vistiņš 26173129, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

INFORMATĪVS PAZIŅOJUMS PAR NOSLĒGTO LĪGUMU