Id.Nr.LRS 2014/01 Veidlapu iegāde SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" vajadzībām

LRS 2014/01

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" izsludina iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: Veidlapu iegāde SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" vajadzībām;

2) Iepirkuma metode: atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 8. 2prim pantam;

3) Iesniegšanas termiņš: 14.01.2014.;

4) Kontaktinformācija: Linda Saltone, tālr. 63403222, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ;

5) Iepirkuma dokumentācija - skat. pievienotajoes dokumentos

LĪGUMS