Endoprotēžu un implantu iegāde SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" vajadzībām; id.Nr. LRS 2015/05

2015/05

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" izsludina iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: Endoprotēzu un implantu piegāde SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām.

2) Iepirkuma metode: atklāts konkurss ar izsludināšanu ES OV .

3) Iesniegšanas termiņš un atvēšanas sanāksme: 18.05.2015., plkst. 13:00. (izņemot 1.daļu)

4) Kontaktinformācija: Andris Vistiņš, Tel. 63403222, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija (veikti grozījumi iepirkuma 1.daļas tehniskajā specifikācijā): skat.pievienotajos pielikumos (izmaiņas izceltas ar zilu krāsu).

Paziņojums par līgumu

Iepirkuma uzraudzības birojā ir iesniegts iesiegums par Iepirkuma nolikuma prasībām

Paziņojums par grozījumiem

Paziņojums par grozījumiem, iepirkuma procedūras izbeigšanu vai pārtraukšanu