Medikamentu piegāde SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām; id. Nr. LRS 2015/24

2015/24

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" izsludina iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1)    Iepirkuma priekšmets Medikamentu piegāde SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām.

2)    Iepirkuma metode: atklāts konkurss ar izsludināšanu ES OV.

3) Iesniegšanas termiņš: 05.10.2015., plkst. 13:00.

4) Kontaktinformācija: Linda Saltone, Tel. 63403222, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos - Veikti grozījumi tehniskajā specifikācijā, izmaiņas izceltas ar sarkanu krāsu).

PAZIŅOJUMS PAR LĪGUMU

PAZIŅOJUMS PAR GROZĪJUMIEM, IEPIRKUMA PROCEDŪRAS IZBEIGŠANU VAI PĀRTRAUKŠANU