Mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu piegāde profesionālai uzkopšanai SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, id. Nr. LRS 2015/31

2015/31

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" izsludina iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām

Mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu piegāde profesionālai uzkopšanai SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”.

2) Iepirkuma metode: atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 8.² pantam.

3) Iesniegšanas termiņš: 10.11.2015. plkst. 13:00.

4) Kontaktinformācija: par nolikumu Linda Saltone Tel. 63403222, par tehnisko specifikāciju Mārīte Kūla Tel. 63403295, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

PAZIŅOJUMS PAR PLĀNOTU LĪGUMU

INFORMATĪVS PAZIŅOJUMS PAR NOSLĒGTU LĪGUMU