Mobilās ultrasonogrāfijas iekārtas iegāde SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām, id. Nr. LRS 2015/32

2015/32

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" izsludina iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām

Mobilās ultrasonogrāfijas iekārtas iegāde SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām.

2) Iepirkuma metode: atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 8.² pantam.

3) Iesniegšanas termiņš: 25.11.2015., plkst. 13:00.

4) Kontaktinformācija: Andris Vistiņš, tel. 63403222, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

PAZIŅOJUMS PAR PLĀNOTU LĪGUMU

INFORMATĪVS PAZIŅOJUMS PAR NOSLĒGTU LĪGUMU