Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Pateicība Andrim Kristonam no Jaunjelgavas novada

A.Kristons pasniedz savu veidoto dziesmu grāmatu vienai no autorēm - E.Pirktiņai
A.Kristons pasniedz savu veidoto dziesmu grāmatu vienai no autorēm - E.Pirktiņai

Šogad septembris dāvina saulainas un krāšņas Dzejas dienas. Trīspadsmitajā septembrī arī mums, Jaunjelgavas novada dzejniekiem, bija ļoti pacilāta un saviļņojoša diena. Jaunjelgavas bibliotēkā mūs sagaidīja bibliotekāru Lolitas Frīdmanes un Vitas Taškauas sagatavotais pārsteigums.

 

 

Liepājnieks, pieredzes bagāts ārsts un komponists, Andris Kristons kopā ar saviem mūziķiem dāvāja mums svētkus.

 

Mūsu pirmās dzejas grāmatas „Daugavas atspulgi” dzejoļiem pierakstīja mūziku un dāvāja dziesmas! Bijām ļoti saviļņoti par šādu pārsteigumu. Sakām mīļu paldies par lielo darbu, kas ieguldīts, lai iznāktu skaistas dziesmas, jo darbi nav rakstīti kā dziesmu teksti.

 

Vēlam daudz jaunas idejas – A.Arkliņa, R.Ludboržs, A.Rudzone, B.Čūdere, E.Grietiņš, E.Pirktiņa, V.Upīte, G.Bogdanoviča, I.Lavrinoviča, A.Trušelis, A. Glazunovs, A.Vilmanis, E. Svilo.

 

Mūsu jaunajai dzejniecei Dailai Strikai ir iznākusi sava dzejoļu grāmata „Trakie taureņi”. Tāpēc autore bija patīkami pārsteigta, ka arī viņas dzejoļiem Kristona kungs ir uzrakstījis melodijas, jo pašai šķiet, ka dzeja nav radīta mūzikai. Daila Strika: „Domāju, ka mūzikas autoram nebija viegli ar maniem dzejoļiem, bet rezultāts ir ļoti jauks. Vēl viens pārsteigums bija tas, ka līdz mūziķim kaut kādā mistiskā veidā bija nonākusi mana dzejoļu grāmata „Trakie taureņi”. Paldies Kristona kungam par lielisko pēcpusdienu!”

 

Patiesā cieņā

Biruta Čūdere

linija4

linija2

Foto galerijas

linija3

Video galerijas

20/03/2017

Šogad ar tuberkulozi Liepājā miruši divi cilvēki

25/03/2017

Visā pasaulē atzīmē Tuberkulozes dienu