Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Iepazīstina ar Dzemdību nodaļas Ambulatoro daļu

14. janvārī slimnīcā notika Latvijas Vecmāšu asociācijas izbraukuma sēde, uz kuru bija ieradušās aptuveni 60 vecmātes no Rīgas, Valmieras, Kuldīgas, Cēsīm, Dobeles un citām pilsētām.
14. janvārī slimnīcā notika Latvijas Vecmāšu asociācijas izbraukuma sēde, uz kuru bija ieradušās aptuveni 60 vecmātes no Rīgas, Valmieras, Kuldīgas, Cēsīm, Dobeles un citām pilsētām.

Liepājas Reģionālajā slimnīcā 14. janvārī notika Latvijas Vecmāšu asociācijas izbraukuma sēde, uz kuru bija ieradušās aptuveni 60 vecmātes no Rīgas, Valmieras, Kuldīgas, Cēsīm, Dobeles u.c.

 

 

Katru gadu, janvāra mēnesī kadā no slimnīcām ārpus Rīgas notiek izbraukuma sēdes. Latvijas Vecmāšu asociācijas prezidente Kristīne Embure – Zapoļska atzina, ka šī ir jau piektā asociācijas izbraukuma sēde kādā no reģionu slimnīcām. Pirmā šāda sēde notika pirms četriem gadiem Liepājā. K. Embure – Zapoļska: „Nolēmām arī šoreiz doties uz Liepāju, jo šeit nupat ir renovēta un mūsdienīgi iekārtota Dzemdību nodaļa, tāpēc vēlējāmies to apskatīt. Taču šeit ir vēl viena interesanta lieta, kur jūs esat soli priekšā un kuru ir vērts redzēt. Tā ir Dzemdību nodaļas Ambulatorā daļa.”

 

Dzemdību nodaļas virsvecmāte Ingūna Ķuda iepazīstināja kolēģes ar Ambulatorās daļas darbu: „Dzemdību nodaļas Ambulatorā daļa pie mums darbojas jau salīdzinoši ilgi, kopš 2007. gada 8.marta. Taču līdz ar jaunās nodaļas atklāšanu mums ir speciāli tam ierīkotas telpas ar četriem kabinetiem un pastāvīgu vecmātes darba vietu. Šeit mēs ambulatori aprūpējam gan grūtnieces, gan jaundzimušos un viņu mammas pēc dzemdībām. Šāda Ambulatorā daļa ir izveidota tikai mūsu slimnīcā, tāpēc mēs esam uzkrājušas zināmu pieredzi un varam dalīties tajā ar kolēģēm no citām Latvijas Dzemdību nodaļām,” stāsta I. Ķuda un turpina: „Diennakti pēc dzemdībām jaunā māmiņa pavada stacionārā un tad, kad viņa jūtas labi un arī bērniņš ir vesels, viņa var doties mājās. Pēc tam viņas pie mums atgriežas trešā, ceturtā dienā uz ambulatoro aprūpi,  kur mēs veicam izmeklējumus, apskates, sniedzam rekomendācijas. Ambulatorās daļas izveidei ir vairāki ieguvumi - samazinās pacientu uzturēšanās ilgums stacionārā un arī jaunās māmiņas  ir apmierinātas, jo pēc iespējas ātrāk var atrasties mājas vidē,” pārliecināta ir I. Ķuda.

linija4

linija2

Foto galerijas

06/01/2020

Pirmo 2020.gada mazuļu sumināšana.

21/03/2018

Liepājas dzimšanas dienā dzimušie mazuļi saņem apsveikumus

linija3

Video galerijas

23/02/2017

„Gribas cerēt” –Liepājas vecmātes un ginekologi par iespējām iegūt lielākas algas.

17/11/2015

<span>Topošās māmiņas izvēlas Liepājas Dzemdību nodaļu</span>

Topošās māmiņas izvēlas Liepājas Dzemdību nodaļu