Trīs puikas un trīs meitenes Liepājas dzimšanas dienā!

Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā Liepājas dzimšanas dienā 18. martā pasaulē nākuši seši mazuļi - trīs puikas un trīs meitenes.

19.martā jaundzimušo mazuļu vecākus sveica Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš un SIA „Liepājas Reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks. Katra ģimene dāvanā no pašvaldības saņēma ziedus, mīksto rotaļlietu lauvēnu, dāvanu karti aptiekā, kā arī puisīši – savu pirmo ap kaklu liekamo tauriņu ar Liepājas krāsas lentīti, bet meitenītes – galvas lenti ar Liepājas simboliku.

Virgas pagasta iedzīvotāju Janas Dreimanes un Jāņa Dreimaņa ģimenē sagaidīts pirmdzimtais – dēliņš Daniels (55 cm, 3970 g).

Liepājnieku Anitas Smilkts un Raivja Danķēna ģimenē pasaulē nākusi meitiņa Dārta (53 cm, 3270 g). Mazo māsiņu mājās jau gaida pusotru gadu vecā māsiņa Patrīcija.

Savukārt liepājnieku Rūtas Ginzikevičas un Igora Ginzikeviča ģimenē sagaidīts pirmdzimtais – meitiņa Sofija (54 cm, 3800 g).

Arī liepājnieku Kristīnes Bukejas un Jevgenija Pučinska ģimenē sagaidīts pirmdzimtais – dēls Alekss (53 cm, 3430 g).

Tāpat arī liepājnieku Alisas Bešokas un Romāna Bešoka ģimenē sagaidīts pirmdzimtais – dēliņš Artēmijs (53 cm, 3900 g).

Arī liepājnieku Jekaterinas Bodnares un Romāna Bodnara ģimenē pasaulē nācis pirmdzimtais  –  meitiņa Poļina (54 cm, 3180 g)

Jāpiebilst, ka 2013. gadā Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nāca  989 mazuļi, savukārt 2014. gadā – 1138.

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

06/01/2020

Pirmo 2020.gada mazuļu sumināšana.

21/03/2018

Liepājas dzimšanas dienā dzimušie mazuļi saņem apsveikumus

23/02/2017

„Gribas cerēt” –Liepājas vecmātes un ginekologi par iespējām iegūt lielākas algas.

17/11/2015

<span>Topošās māmiņas izvēlas Liepājas Dzemdību nodaļu</span>