Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta konsultācija

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts veic pacienta izmeklēšanu, sastāda individuālu rehabilitācijas programmu, nozīmē fizikālās medicīnas procedūras. Rehabilitācijas procesa laikā pacientam sniedz konsultācijas un koriģē medikamentu devas un fizisko slodzi. (Uz konsultāciju līdzi jāņem medicīnisko izmeklējumu un veikto analīžu rezultāti vai pēdējā gada laikā izsniegts stacionāra izraksts.)

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei