Fizioterapeita konsultācija/nodarbība bērniem un zīdaiņiem

Fizioterapeits veic individuālas konsultācijas un nodarbības  pirmskolas un skolas vecuma bērniem ar stājas un attīstības traucējumiem, iedzimtām fiziskām nepilnībām, neiroloģiskām problēmām, bronhiālo astmu, cukura diabētu, ar skoliozi slimiem bērniem, pēc traumām un smagām saslimšanām, kā arī piedāvā masāžu un vingrošanu zīdaiņiem.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei