Slinga terapija

Slinga terapija ir viena no iedarbīgākajām fizioterapijas metodēm dziļās muskulatūras stiprināšanai, mugurkaula un ķermeņa stabilizēšanai, kā arī muskuļu spēka treniņam. Slinga terapijas laikā pacients ir iekarināts speciālās saitēs un fizioterapeita vadībā veic dažādus stiepšanās vingrinājumus. Vislabāk šī terapija iedarbojas uz mugurkaulāja dziļo muskulatūru, tāpēc ir lieliski izmantojama muguras sāpju ārstēšanā. Taču to izmanto arī dažādos citos gadījumos. Slinga terapija palīdz nostiprināt dziļos muskuļus, kuri balsta mugurkaulu, uzlabo vielmaiņu mugurkaulam pieguļošajās struktūrās (skriemeļu locītavu skrimšļi, starpskriemeļu diski, saites).

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei