Šrotas skoliozes terapija

Šrotas metode ir skoliozei specifiska fizioterapija. Šrotas metodes apmācības sagādā pacientam vajadzīgās zināšanas un prasmes, kas visa mūža garumā palīdz kontrolēt savu stāju.

Ārstējot skoliozi pēc Šrotas metodes, pacients:

• mācās kā samazināt mugurkaula deformācijas;

• trenējas stiprināt posturālo (stājas) muskulatūru, kas šīs korekcijas notur;

• mācās korektīvu elpošanu, lai izplestu iekritušos ķermeņa areālus un atjaunotu ribu kustību šinīs vietās;

• mācās kādas pozas var novest pie skoliozes pasliktināšanas un kādas pozas izliekumus var samazināt;

• mācās vingrojumus, kas novērš asimetrisku mugurkaula noslogojumu.

Šādas apmācības iespējams apgūt individuālās nodarbībās pie sertificēta Šrotas metodes fizioterapeita. Katram pacientam izstrādā īpašu, savam skoliozes paveidam atbilstošu, 20-30 min. garu mājas vingrojumu programmu.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei