Masāža

Masāžas laikā masiera rokas vai speciāli aparāti mehāniski vai reflektoriski iedarbojas uz audiem vai orgāniem. Masāžas iedarbība uz cilvēka organismu ir vispusīga. Masāžas laikā mehāniski tiek notīrīta ādas virskārtu, aizvadot pārragotās šūnas un ādas dziedzeru izdalījumus. Āda kļūst sārta, elastīga, izturīgāka pret dažādiem termiskiem un mehāniskiem kairinājumiem. Ļoti spēcīga ir masāžas iedarbība uz muskuļiem — palielinās muskuļu saraušanās spēja, tonuss, elastība, palielinās muskuļu spēks, aizkavējas atrofija. Masāžas atjauno locītavu funkcijas, padara elastīgākas saites. Masāža atvieglo sirds darbību, uzlabo asinsriti, pastiprina audu asinsapgādi, vielmaiņu. Pēc masāžas uzlabojas organisma vispārējais stāvoklis, mazinās nogurums, galvassāpes.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei